Menu

Co nabízíme ...

Prohlédněte si, čím Vám můžeme být užiteční.

Weby a jiné aplikace

Vytvoříme pro Vás jakoukoliv webovou prezentaci, ať už firemní nebo soukromou. Nezalekneme se ničeho, pohybujeme se v této oblasti přes 15 let a za tuto dobu jsme nasbírali nepřeberné množství zkušeností.

Našim klientům nabízíme grafické služby a rádi navrhneme hezký design webu. Ale nebráníme se na náš systém nasadit i hotovou HTML5 šablonu, kterých se dá v dnešní době na internetu najít či koupit mnoho.

Veškeré námi naprogramované weby a aplikace stavíme na našem vlastním redakčním systému CMS K2.

E-shopy

Tvoříme profesionální e-shopy na míru zákazníkovi. Co na srdci, to na webu. Máme zkušenosti s propojením e-shopu s různými informačními systémy. E-shopy jsou samozřejmě responzivní, moderní a splňují dnešní vysoké standardy tak potřebné ke správnému zacílení na zákazníka.

Weby ve WordPress

Jednoduché i složitější weby pro živnostníky, malé firmy, soukromé osoby i neziskový sektor můžeme postavit na WordPress. Weby vytvořené ve WordPress mají jednoduché ovládání, jsou plně responzivní a nabízí mnoho šablon zdarma, tím je tento redakční systém i cenově dostupnější a zajímavější.

Weby stavíme na jedné straně s možností rolování do potřebných sekcí nebo můžeme jít cestou klasického menu a potřebných podstran. Věnujeme péči tvorbě loga, barevnému spektru, stylům, vlastním kreativním prvkům a pomůžeme vám i s texty.

Intranety a extranety

Webové technologie velmi dobře poslouží nejen pro web samotný, ale výborně se dají použít také pro intranet či extranet. Je možné tak vytvořit speciální webovou aplikaci, která bude sloužit pouze zaměstnancům firmy či externím spolupracovníkům.

Velké firmy mají často svůj vlastní informační systém. V tomto případě se nabízí intranetové aplikace jako výborný doplněk v situaci, kdy není možné doprogramovávat nové funce do stávajícího systému nebo je to příliš finančně náročné.

U menších firem může intranet plnohodnotně nahradit informační systém za zlomek ceny toho, co by je stálo řešení postavené např. na MS Dynamics CRM apod.

Poptejte u nás intranetové řešení.
Věříme, že budete spokojeni.

Redakční systém CMS K2+

Protože víme, že většina uživatelů si chce sama upravovat obsah svého webu, doplňovat zboží do e-shopu či nahrávat na web fotografie a videa, vyvinuli jsme pro tyto případy redakční a administrační systém, který jsme nazvali CMS K2+.

Tento systému je navržen s ohledem na malé zkušenosti uživatelů se správou webového obsahu. I počítačový uživatel s malými zkušenostmi rychle zvládne měnit texty, vkládat fotografie či videa, doplňovat produkty a mnoho dalšího.

Prostředí CMS K2+ připomíná svou funkčností systém Windows. Jednotlivé stránky se zobrazují jako složky v průzkumníku, lze je myší přesouvat, řadit a otevírat.

Domény

Pro každý web potřebujete adresu, kde svůj web naleznete. Mnoho lidí netuší, jak správně doménu vybrat, kde ji zaregistrovat a pokud už ji má, tak hlídat její expiraci. A od toho jsme tu my - poradíme, zařídíme, pohlídáme. A vy se nemusíte o nic starat.

A pokud jste už vlastníkem nějaké domény, musíte ji někam umístit, nechat si ji tzv. zahostovat. Tuto službu Vám samozřejmě nabídneme také. V případě využívání CMS K2+ je webhosting dokonce již v ceně kompletního řešení.

Od Vás tedy potřebujeme jediné - domluvit se na názvu domény a tím pro Vás starosti končí, zbytek je nás. Vy už se můžete věnovat pouze svému obchodu.

Domluvte si s námi konzultaci o Vaší doméně, poradíme Vám.